Foto Camera CANON EOS M50 Mk2 + 15-45 IS STM Kit Black (4728C043)
Price: $899.99
Color: Black
Model: M50 Mk2
Lens: 15-45 IS STM Kit
Product Code: 4728C043
| Characteristics | |
| "Hot shoe for external flash | No. |
| Adjust the contrast | 3х |
| Adjust the sharpness | No. |
| Battery model | Li-Ion |
| Color | 387г |
| Compatible with Eye-Fi memory cards | SD (Secure Digital); SDHC; SDXC |
| Connectors | No. |
| Depth | 59mm |
| Diagonal of the LCD display | digital |
| Eliminate the red eye effect | Yes. |
| Equipment. | black |
| Exposure | Auto (ambient light priority), auto (white priority), daylight, shadow, cloudy, incandescent, fluorescent, flash, custom, color temperature (in 100 kelvin increments) |
| Focal length | digital |
| Focal length (equivalent to f=35 mm) | 15-45mm |
| Focus on the face | No. |
| Focusing, min. distance | 24-72mm |
| Height | 116mm |
| LCD touch screen | 3" |
| Light sensitivity | No. |
| Manual focusing | Burst, high-speed burst, low-speed burst, self-timer (2 s, 10 s, remote) |
| Matrix size | CMOS (CMOS) |
| Matrix type | 24.1 |
| Mounting the LCD display | Yes. |
| Number of effective megapixels | systemic |
| Optical magnification | 25cm |
| Photo file format | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Power supply | mini-HDMI; USB |
| Preliminary flash | No. |
| Recording sound | No. |
| Self-timer | car |
| Setting the exposure | 30-1/4000 s (in 1/3-stop increments), manual shutter speed |
| Smile function | No. |
| Stabilization | rotary |
| Type of memory card | Wi-Fi; NFC; Bluetooth |
| Video recording quality | no |
| Viewfinder | APS-C (22.3 x 14.9 mm) |
| Warranty | Canon EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM lens, E-49 lens cap, EB lens cap, RF-4 camera cover, EM-300db strap, LC-E12E charger, power cable, LP-E12 battery, connector cover |
| Weight | 88mm |
| White balance modes | Auto ISO (minimum 100, maximum can be set between 400 and 25,600, except for Intelligent Scene Mode and Creative Filter Mode (max. 6400) and Flash On Mode (max. 1600)), 100-25,600 in 1/3-stop increments |
| Width | LP-E12 |
| Wireless communications | JPEG; RAW |
| Сondition | New |
CANON EOS M50 Mk2 + 15-45 IS STM Kit Black (4728C043)
- Brand: Canon
- Product Code: PM43-10026
- Availability: Out Of Stock
-
29 523.00 р.
- Ex Tax: 29 523.00 р.
-
- 30 or more 28 523.00 р.




