Fotoapparat CANON EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM (5137C040)
Price: $1500
Color: black
Model: EOS R7
Lens: RF-S 18-150 IS STM
Product Code: 5137C040
Detailed Specifications:
- Resolution: 24.2MP
- ISO Range: 100-40000
- Focusing system: Dual Pixel CMOS AF
- Video Shooting: 4K
| Characteristics | |
| Battery life before discharge | LP-E6, LP-E6N |
| Battery model | Li-Ion |
| Color | 917mm |
| Connectors | SD (Secure Digital); SDXC; SDHC |
| Depth | 1320mm |
| Diagonal of the LCD display | digital |
| Equipment. | black |
| Exposure | 100-32000 |
| Focal length | f/3.5 - 6.3 |
| Focusing, min. distance | 18-150mm |
| Height | 904mm |
| LCD touch screen | 2.95" |
| Light sensitivity | 17cm |
| Lightpower | optical |
| Matrix size | CMOS (CMOS) |
| Matrix type | 32.5 |
| Maximum image size | yes |
| Mounting the LCD display | Yes. |
| Number of effective megapixels | systemic |
| Photo file format | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Power supply | mini-HDMI; USB Type-C; audio output (for headphones); audio input (for microphone) |
| Recording sound | 30 - 1/16000, 30 - 1/8000 |
| Stabilization | rotary |
| Type of memory card | Bluetooth; Wi-Fi |
| Video file format | HEIF; RAW; JPEG |
| Video recording quality | 6000 x 4000 |
| Viewfinder | APS-C (22.3 x 14.8 mm) |
| Warranty | Adapter, Battery, Documentation, Charger, Protective cover, Lens, Shoulder strap, Camera, Lens, Shoulder strap, Camera |
| Width | 500, 770 images |
| Wireless communications | MP4 |
| Сondition | Used |
CANON EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM (5137C040)
- Brand: Canon
- Product Code: PM43-10025
- Availability: In Stock
- 72 735.00 р.
-
72 235.00 р.
- Ex Tax: 72 235.00 р.




