Samsung Galaxy S23 SM-S911B 8/256Gb Black (SM-S911BZKGSEK)
smartphone.Model: SM-S911B
Color: Black
Memory: 8GB RAM, 256GB internal storage
Manufacturer: SAMSUNG
| Characteristics | |
| Back cover material | black |
| Battery | Li-Ion |
| Battery type | A-GPS; BDS; NFC; Wi-Fi; Bluetooth; Glonass; USB Type-C; GPS |
| Body | glass |
| Built-in memory, GB | 3.36GHz |
| Charging features | fast charging; wireless charging |
| Charging technology | 3900mAh |
| Color | face recognition; Fingerprint scanner on the screen |
| Communications | 12MP |
| Device type | SAMSUNG |
| Display diagonal | Nano-SIM |
| Features of the main camera | 12MP |
| Features. | 22h. |
| Front camera | 4320p@30fps |
| Internet | Galaxy S23 |
| Main camera | not supported |
| Matrix | 6.1" |
| Maximum processor frequency | 8 |
| Maximum resolution of the recorded video | Telephoto camera (70 mm): 10 megapixels, f/2.4, 1/3.94", 1µm pixels, FOV 36˚, PDAF, OIS, 3x optical zoom |
| Number of cores | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 + Adreno 740 |
| Number of SIM cards | 3G; 4G (LTE); 5G |
| Operating system | smartphone |
| Operating system version | Android |
| Pixels per inch | 120 Hz |
| Play music | 35h |
| Play video | 71h. |
| Processor + video chip | Corning Gorilla Glass Victus |
| Protection standard | unassembled |
| RAM, GB | 256 |
| Resolution | Dynamic AMOLED |
| Safety glass | 422 |
| Samsung model range | 13 |
| Screen refresh rate | 2340x1080 |
| Second module (main camera) | 50MP |
| Security. | triple camera; protected body; Smart Things |
| SIM card type | 2 + eSIM |
| Size. | IP68 |
| Support for memory cards | 8 |
| Third module (main camera) | 10MP |
| Warranty | 168г |
| Weight | 146.3 x 70.9 x 7.6 mm |
| Work in conversation mode | 25 W |
| Сondition | New |
Smartphone SAMSUNG Galaxy S23 SM-S911B Gb Black (SM-S911BZKGSEK)
- Brand: SAMSUNG
- Product Code: PM43-10005
- Availability: In Stock
- 35 100.00 р.
-
34 600.00 р.
- Ex Tax: 34 600.00 р.
-
- 15 or more 34 100.00 р.




