HISENSE 50A6BG TV
This HISENSE 50A6BG TV offers excellent picture and sound quality. With its help, you can immerse yourself in the world of entertainment and movies. The TV has a wide range of features and functions, making it a great choice for a home theater.
Characteristics:
- Screen Diagonal: 50 inches
- Resolution: Full HD
- Technology: LED
- Sound: Dolby Audio
Price: $XXX.XX
| Characteristics | |
| Audio system configuration | 24 months. |
| Bluetooth version | Wi-Fi; Bluetooth |
| Brightness | 2022 |
| Built-in memory | 3 |
| Built-in tuners | 5.0 |
| Connectors | 300 x 200 |
| Dimensions with stand (WxHxD) | 1117 x 646 x 74mm |
| Dimensions without stand (WxHxD) | 1.5GB |
| Equipment. | 0.5W |
| Features. | by voice; from a smartphone |
| Frame color | Direct LED |
| HDMI 2.0 connectors | 2 |
| HDR | 60Hz |
| Image interpolation technology | yes |
| Management | analog; DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2 |
| Matrix type | widescreen (16:9) |
| Operating system | with Smart TV |
| Power consumption in standby/off mode | 10 kg |
| RAM | 4GB |
| Resolution | 50" (127 cm) |
| Scale with stand | 9.8 kg |
| Scanning frequency | 300kd/m2 |
| Screen format | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV | HLG, Dolby Vision, HDR |
| Sound effects | 16W |
| Technologies for image enhancement | Picture Criteria Index (PCI) |
| Total speaker power | 2.0 |
| Type of backlight | LED |
| USB connectors | antenna input (RF); audio output (for headphones); for a satellite dish; composite (AV); optical (digital); CI; HDMI 2.0; LAN (Ethernet); USB |
| VESA mounting standard | games; parental control |
| Warranty | remote control, power cable |
| Weight without stand | 1117 x 709 x 225mm |
| Wireless communications | VIDAA |
| Year of issue | black |
| Сondition | New |
TV set HISENSE 50A6BG
- Brand: Hisense
- Product Code: PM43-10014
- Availability: In Stock
-
16 029.00 р.
- Ex Tax: 16 029.00 р.
-
- 7 or more 15 029.00 р.




