LG 50UR81006LJ
TV.Screen size: 50 inches
Resolution: 3840 x 2160 pixels
Display technology: 4K Ultra HD
Backlight Type: Direct LED
Smart TV: Yes
Operating System: webOS
Wi-Fi: Yes
Ports: HDMI, USB, Ethernet
Audio: 20W, 2.0 channels
Audio: 20W, 2.0 channels
| Characteristics | |
| Audio system configuration | 12 months. |
| Bluetooth version | Bluetooth; Wi-Fi |
| Built-in tuners | 5.0 |
| Connectors | subtitles; electronic TV guide (EPG); teletext; HDMI-CEC |
| Equipment. | 0.5W |
| Features. | analog; DVB-S2; DVB-C; DVB-T; DVB-T2 |
| Frame color | Direct LED |
| HDMI 2.0 connectors | 2 |
| HDR | 60Hz |
| Image processor | yes |
| Matrix type | widescreen (16:9) |
| Operating system | with Smart TV |
| Power consumption in standby/off mode | 3 |
| Resolution | 50" (127 cm) |
| Scanning frequency | 2023 |
| Screen format | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Smart TV | HDR10/HLG |
| Sound effects | 20W |
| Technologies for image enhancement | α5 AI 4K Gen6 |
| Total speaker power | 2.0 |
| Type of backlight | LED |
| USB connectors | optical (digital); CI; for a satellite dish; LAN (Ethernet); HDMI 2.0; antenna input (RF); USB |
| Warranty | Magic Remote remote control, 2 x AA batteries |
| Wireless communications | WebOS |
| Year of issue | black |
| Сondition | New |
TV set LG 50UR81006LJ
- Brand: LG
- Product Code: PM43-10013
- Availability: Out Of Stock
-
23 517.00 р.
- Ex Tax: 23 517.00 р.
-
- 15 or more 22 517.00 р.




