ASUS VivoBook 15 OLED M1505YA-L1037 Cool Silver (90NB10Q2-M00190)
notebook.Color: Cool Silver
Model: M1505YA-L1037
Manufacturer: ASUS
Product Code: 90NB10Q2-M00190
| Characteristics | |
| Audio system configuration | 1 megapixel (HD) |
| Base processor frequency | 7530U |
| Battery type | Radeon Graphics |
| Construction | ultrabook |
| Cover color | 356.8 x 227.6 x 19.9 mm |
| Dimensions | 1.7 kg |
| Display coating | 60 Hz |
| Display diagonal | Classic |
| Display resolution | 15.6" |
| Drive type | DDR4 |
| Features. | 2 speakers |
| Housing material | silvery |
| Matrix type | 1920 x 1080 |
| Memory type | 16 GB |
| Number of battery compartments | Li-Ion |
| Number of cores | 2.0GHz |
| Number of USB 2.0 ports | combined audio jack; HDMI |
| Number of USB 3.1 (3.2) Type-A ports | 1 pc. |
| Number of USB 3.1 (3.2) Type-C ports | 2 pcs. |
| Operating system | Asus Vivobook |
| Optical drive | 1 pc. |
| Ports and connectors | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Processor model | AMD Ryzen 5 / Ryzen 5 Pro |
| Processor series | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Rechargeable battery capacity | 3 |
| Screen brightness | anti-reflective |
| Screen features | 600nit |
| Screen refresh rate | OLED |
| SSD disk capacity | SSD |
| The amount of RAM | 6 |
| Type | missing |
| Video card model | integrated |
| Video card type | 512 GB |
| Warranty | keyboard backlight; fingerprint scanner |
| Webcam | missing |
| Weight | 12 months. |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi; Bluetooth |
| Wireless communications | 50Wh |
| Сondition | Used |
Laptop ASUS VivoBook 15 OLED M1505YA-L1037 Cool Silver (90NB10Q2-M00190)
- Brand: Asus
- Product Code: PM43-10008
- Availability: In Stock
-
26 013.00 р.
- Ex Tax: 26 013.00 р.
-
- 3 or more 25 013.00 р.

